На Волині неточності з видачею бюлетенів

Розбіжножності та неточності з виборчими бюлетенями у Волинській області розпочались ще до дня голосування.

Волинська обласна територіальна виборча комісія видала бюлетені на спецдільницю у Маневицьку виправну колонію №42, де на місцевих виборах голосування не відбувається.

Як прокоментував нам голова комісії Іван Лазорко, бюлетені були запаковані у конверти для кожної ДВК, згідно списку Державного реєстру виборців. В тому ж списку була і спецдільниця №070731 у Маневицькій виправній колонії. Після того, як конверт для відповідної ДВК територіальна виборча комісія отримала, була складена постанова та акт згідно ст 242 ч7.

Голова Маневицької ТВК Людмила Голодюк пояснила, що бюлетені вважаються не використаними та будуть погашені після голосування. До того часу, вони перебувають під наглядом представників правоохоронних органів.

Проте, команда «Європейської Солідарності» Волині занепокоєна цим фактом та можливістю фальсифікації з виборчими бюлетенями.

Окрім того, в Олицькій ТВК на ДВК №070274 не вистачає 81 бюлетеня до обласної ради.
Голова обласної ТВК зазначив, що на місцевих виборах очікують 40% явку виборців, тому переконаний, всі, хто прийдуть на дільниць, зможуть проголосувати за партію та кандидатів в депутати до Волинської обласної ради.

Голова Олицької ТВК Юлія Марчук розповіла, що при виявлені нестачі бюлетенів, ТВК повідомила про розбіжності поліцію та обласну виборчу комісію, на що Волинська ТВК дала відповідь про прогнозовану явку, відповідно якій, всім вистачить бюлетенів.

В таких випадках, ми вбачаємо загрозу відсутності можливості для виборців проголосувати за кандидатів в депутати до обласної ради.