Топ 5 проблем Горохівщини, озвучених виборцями напередодні місцевих виборів

Завершується період передвиборчої агітації і живе спілкування із виборцями. За більш як місяць активних поїздок Горохівщиною команда Європейської солідарності опрацювала проблеми, вирішення яких для місцевих мешканців є пріорітетним. Що болить мешканцям села розповів кандидат до Волинської обласної ради по округу №20 (Горохівський, Локачинський, Луцький, Рожищенський, Турійський райони) Іван Мирка.
“Те, що болить чи не кожному сільському жителю – це складний соціальний стан. Старші люди у селах попри вік і брак здоров’я змушені тяжко працювати, щоб вижити. Адже пенсії навіть на найнеобхідніше катастрофічно не вистачає. Люди працюють, щоб мати свої продукти, а за пенсію купити ліки та оплатити світло, газ, дрова. Відповідно, ця верства населення зазвичай просто виживає. Наслідки такого стану речей — плачевні, особливо коли йдеться про медичну діагностику хвороб і можливостей їх лікування. Особливо це відчутно в менших селах, де місцеві депутати не докладають відповідних зусиль, щоб в кожному селі була або аптека або служба, яка могла б доставити ліки.
Ще однією гострою проблемою сіл Горохівщини є інфраструктура. Через розбиті дороги у деякі села не їздять маршрутки або інший транспорт. Профільне управління Волинської ОДА і обласні депутати не спромоглися розробити програму, яка могла б мати назву “Маршутка в кожне село”. І, відповідно, забезпечити транспортне сполучення. А відсутність можливості мати вільний транспортний доступ від села — до будь якого населеного пункту краю – це повна безвихідь.
Проблема, безпосередньо пов”язана з інфраструктурою – це дороги. Люди, мяко кажучи, не вилазять з болота. Чекають швидких змін, знають що кошти є, а в їх селі нічого не робиться.
Гострою у селах є й проблема зв”язку, особливо мобільного. Відсутність 3g чи 4g інтернету позбавляє школярів можливості проводити дистанційне навчання.
Багато проблем є похідними. Зокрема, комунікація з сімейним лікарем. Неможливість доїхати до лікарні в потрібний час. Відсутність вивозу сміття з села. Погана вода. Інколи навіть уже зроблене не працює через безвідповілальність на місцях, зокрема не працює сучасна котельня в школі в селі Зеленому.
У мене є чітке розуміння як крок за кроком виправляти ці недоліки. І я зволікати чи замовчувати цього не збираюся”, – зауважив Іван Мирка.
Іван Мирка також закликав мешканців виборчого округу № 20 бути відповідальними під час виборів 25 жовтня: прийти на виборчі дільниці і проголосувати за команду “Європейської солідарності”, адже тут об’єднались професіонали, які здатні змінити існуючий стан речей.