Такі люди, як Ористлава Сидорчук, мають будувати Україну

Ористлава Сидорчук – уродженка Волині, доктор економічних наук, референтка Всеукраїнської громадської організації Союз Українок, приватний підприємець, а нині – кандидатка у депутати Волинської облради (територіальний виборчий округ 5).

То ж хто така Ористлава Сидорчук і чому вона балотується в депутати Волинської обласної ради? Про це пише Локачинська районна газета на своїй сторінці у Фейсбук.

Народилася в селі Хотячів Володимир-Волинського району. Закінчила Устилузьку школу, у Львівському державному аграрному університеті здобула професію економіста-менеджера організацій. Згодом – аспірантура Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, захист кандидатської, а пізніше – докторської дисертацій, трудова діяльність в цьому інституті. А ще майже десять років професорка веде активну громадську діяльність, з 2011 року є членкинею «Союзу Українок».

Бере активну участь у різноманітних заходах союзянок, які націлені на відродження історичних традицій українського народу.- Це виклик, який я зробила сама собі, і сама ж прийняла цей виклик, – каже Ористлава Сидорчук. – Моє рішення підтримали членкині «Союзу українок». Іду на вибори у складі демократичних сил «Європейська солідарність». Моя позиція: сприяти наповненню місцевих бюджетів, залучення інвесторів, інноваційний розвиток територій тощо. Але найбільше мене хвилює становище української жінки. Я вважаю, що жінка повинна мати однакові можливості в сім’ї, як і чоловік. Не тільки жінка має дбати про те, щоб забрати із садочка дитину, зробити уроки з дітьми, піти на батьківські збори. Це обов’язки обох – чоловіка і дружини. Ось чому збираюся ініціювати обласні програми підтримки жіночого підприємництва.

Досить нашим жінкам шукати роботу за кордоном і надовго залишати своїх дітей. Досить і татусям надовго прощатися з родинами. Для цього потрібно залучати інвестиції задля створення робочих місць. Сьогодні популярною стала присутність жінок у Збройних силах України. Можливо, в цьому є щось протиприродне, але це потреба часу. Жінки покликані захищати своїх дітей, свої домівки. Тож, стимулом мого життя є українська родина, люди, заради яких живу.

Ірина Романюк