Ігор Лапін провів зустріч у Любомлі

У Любомлі з виборцями спілкувалися народний депутат VIII скликання Ігор Лапін.

Зустріч відбулась у четвер, 8 жовтня.

Також з місцевими жителями спілкувалися кандидатки у Волинську обласну раду Юлія Вусенко, яка очолила список і Лілія Кревська.

Мешканці громади розповіли про проблеми, які їх насамперед турбують. Це медична реформа, створення робочих місць та війна на Донбасі.