Ігор Лапін зустрівся з мешканцями Володимир-Волинська

Народний депутат VIII скликання Ігор Лапін зустрівся з прихильниками «Європейської Солідарності» і виборцями Володимир-Волинська.

Зустірч відбулась у середу, 7 жовтня.

Разом з кандидатками до Волинської обласної ради Юлією Вусенко, Ористлавою Сидорчук і кандидатом на голову Устилузької громади Романом Гуком поспілкувалися про перебіг виборчого процесу та коаліцію в наступному скликанні.