Кіборги про Рожищанську громаду

Кандидати в депутати Рожищенської міської об’єднаної територіальної громади від «Європейська Солідарність» В’ячеслав Зенц та Дмитро Яроцький, окрім того, що є небайдужими мешканцями своєї громади,  вони ще пройшли АТО та захищали нашу незалежність на Сході.

Чому вирішили балотуватись на цих виборах в депутати Рожищенської міської ради?

«В Україні існує єдиний шлях зберегти свою незалежність – ми повинні прогнати ворога із нашої землі та навести порядок в державі не гірший ніж у європейських країнах» – наголошує В’ячеслав Зенц.

«Ми повинні думати про майбутнє своїх дітей, їх безпеку та добробут. Я хочу, щоб мої доньки жили в Рожищенській громаді» – говорить Дмитро Яроцький.

Від «Європейської Солідарності» ми йде на вибори через те, що розуміємо важливість розбудови армії. Ми бачили в якому стані була українська армія на початку війни на Сході і як вона відродилась за кілька років. Цінності «Європейської Солідарності» та команди з  якою ми йдемо на місцеві вибори  нам імпонують.

«Не йти на місцеві вибори не можемо, адже потрібно брати на себе відповідальність та робити реальні справи у своїй громаді. Я, для прикладу створив громадську спілку «Отаман», яка покликана об’єднати активних хлопців району, які пройшли війну на Сході. Мені не байдуже, як найближчі п’ять років житиме новостворена громада» – говорить Дмитро Яроцький.

Розкажіть, що спонукало Вас піти на Схід воювати та найбільше запам’яталось?

 «У 2014 році не чекаючи повістки по мобілізації пішов добровольцем разом із двоюрідним братом у 95-у десантно-штурмову бригаду. Пробув на Сході два роки, за цей час пройшов майже всі гарячі точки. Бог беріг від смерті, люди молились за нас, свічки в церкві ставили, ми молились, тому і вижили, – міркує кіборг В’ячеслав Зенц.

За час служби бачив найгірші часи українського війська. З часом ситуація виправлялась, але було не просто. Із позитивних моментів можу згадати випадок як вкрали БТР у сепаратистів – з посмішкою згадує боєць.  

Але найболючіший спогад кіборга про те, як учні Березолуківської сільської школи зібрали гроші, купили і передали на фронт 24 пари чобіт. А з їхньої роти із виконання завдання повернулося всього кілька чоловік…»

«У 2015 році я прийняв виважене рішення йти воювати разом із своїм товаришем. Родина підтримала, хоча дуже переживала дружина, – розповідає Дмитро Яроцький.

Пробув на сході майже два роки, спочатку в 58-ій окремій мотопіхотній бригаді ім. Івана Виговського (Попасне, Артемівськ), а потім в 90-тому окремому десантно-штурмовому батальйоні ім.. Івана Зубкова.

Протягом двох років на передовій перебував постійно. Виїжджав на бойові, але по контракту був механіком  та займався ремонтом військової техніки.  

Якими цінностями керуєтесь, як майбутні політики?

Ми багато чого бачили на війні і розуміємо, які є життєві цінності. Тому нам важлива справедливість, відвертість та людяність. Саме цього будемо вимагати від керівництва Рожищенської громад.

Якою бачите свою громаду через п’ять років?

«Хочемо, щоб громада стала комфортнішою для життя. Розподіл бюджету став прозорим, без «договорняків». Щоб все робилось справедливо, враховувались інтереси учасників війни на Сході», – наголосив Дмитро Яроцький.