Дружна сім’я – традиційна запорука успішності українця, – Ростислав Кот

Ростислав Кот – кандидат у депутати Камінь-Каширської громади.

Міцна родина, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу, а дружна сім’я – традиційна запорука й головна умова успішності українця.

Ростислав Кот, мешкає у Камінь-Каширську, є багатодітним батьком та депутатом міської ради вже протягом 5 років. Його депутатська діяльність характеризується активністю та відповідальністю. Ростислав за час депутатства приймав активну участь у співфінансуванні проектів міської ради, які були спрямованні на покращення умов життя містян.

Має свій бізнес у сфері перевезень (міжміські, районні, міжобласні, міжнародні ) протягом 15 років, створив робочі місця для 25 людей, які працюють з часу створення бізнесу, та чесно сплачує в місцевий бюджет великі суми.

Є членом братерської ради Камінь-Каширської церкви Євангельських Християн Баптистів «Христа Спасителя», яка також не стоїть осторонь життя міста.

Спільно з ними, Ростиславом було організовано і проведено акцію «Чисте серце – чисте місто» та свято «День сім`ї» в місцевому парку на підтримку сімейних цінностей.

Бажання зробити світ кращим – ось що спонукає Ростислава рухатись вперед та щось змінювати.