Для розвитку Ковеля, потрібно інвестувати у різні сфери, – Сергій Дружинович

Сергій Дружинович – кандидат у депутати до Ковельської міської ради

Чому вирішили балотуватися на цих виборах?

Багато часу мандрував Україною, бачив  надзвичайно розвинуті міста, спілкувався з головами міських рад. Хочу вивести на такий рівень розвитку і наше перспективне місто. Щоб цього досягнути, ми з командою йдемо на вибори. Рецептом успіху вважаю  власну мотивацію побудувати справжнє українське місто, зразкове для Європи.

Які є особливості у вашій громаді, що можуть сприяти чи навпаки негативно впливати втіленню передвиборчої програми?

Головне, щоб максимально більше людей увійшло до депутатського корпусу з моїх однодумців, адже лише завдяки цьому, ми зможемо приймати ефективні рішення для розвитку громади. Важливим вважаю,  щоб крісло мера зайняла достойна, компетентна людина, мета якої – розвиток Ковеля, а не лобіювання особистих інтересів. І у нашій команді  є достойний кандидат на цю посаду.

Які зміни є пріоритетними для вас в громаді після перемоги?

Перш за все, представникам влади необхідно бути доступними для громадян, відкритими, прислухатись до думки жителів громади. Для мене надзвичайно важливим є час, тому гаяти  його на посадах не має коли, щодня потрібно робити кроки вперед. Наше місто бачу туристично привабливим з географічно зручним розміщенням, що дає неабиякий потенціал для його розвитку. Також хочу бачити здорову молодь, з високим рівнем свідомості. Переконаний, що не лише центр міста має виглядати гарно, а кожна вуличка, забута сторона  територіального об’єднання поза його межами має бути охайною, зручною та комфортною для проживання. Успішні підприємці – запорука багатого міста, тому важливо завжди їх чути і допомагати всіма силами.

Які інвестиційні проекти було б варто розвивати для створення нових робочих місць та підвищення рівня життя у вашій громаді?

Вважаю, що у нашому місті найбільше робочих місць надають сфери великого, середнього і малого бізнесу. Тому, варто створювати комфортні умови для їх розвитку, прислухатись до їх потреб і допомагати. Звісно, варто вкладати інвестиції для туристичної привабливості міста, розробивши цікаві проекти, склавши маршрути. Так як пріоритетним завданням  я завжди маю розвиток молоді, для мене найкраща інвестиція – це вони, адже потрібно виховувати достойну заміну, яким не байдужа доля нашої громади!

Що вами зроблено у вашій громаді, чим ви можете пишатись?

Працював у Виконавчому комітеті  Ковельської міської ради, був учасником  групи з написання міжнародних,  донорських грантів при міському голові, що працювала ефективно.

З 2000 року і по даний час працюю з молоддю. Мої  вихованці  зараз допомагають продовжувати і розвивати мною почату справу. Відкрив на Волині перший спортзал з національного виду спорту «Рукопаш гопак», де  навчаються не лише бойовому мистецтву, а й проходять виховний процес.  Є засновником і організатором щорічного наметового національно-патріотичного табору «Волинська Січ», що діє вже 17 років. Після повернення зі сходу України, де перебував добровольцем, щоб стримати ворога у ті нелегкі часи; відкрив єдиний на Волині центр національно-патріотичного виховання «Волинська Січ». Перший на Волині тренер, що підготовлює вихованців для занять з дітьми з дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Якими цінностями керуєтесь як політик?

Порядністю, відповідальністю за прийняті рішення, наполегливістю, справедливістю.

Що може допомогти вам у реалізації ваших планів?

Дієва команда, яка працює на спільний результат.

Чим пишаєтесь у вашій громаді?

Пишаюся тим, що наша територія  має багато значущих історичних подій та місць,  архітектура – багата історичними пам’ятками. А серце громади – Ковель надзвичайно красиве місто, де є багато можливостей. Саме тут, на Волині, знаходиться залізничний центр, що відкриває цікаві можливості розвитку! Багаті землі, величні ліси, кришталеве повітря та блакитні очі озер, привітні та працьовиті люди громади, цей перелік можна продовжувати довго…

 Якою бачите свою громаду через 5 років?

Процвітаючою, де посадовцям  не соромно буде дивитись людям  у очі. Хотілося, щоб громади самі долучались до благоустрою місцевості. Адже лише разом ми зможемо здійснити заплановане, не потрібно чекати, що хтось інший прийде і все зробить. Хотілось би, щоб кожен слідкував за культурою своєї поведінки і не нищив вже створене, а навпаки – розвивав. Україна починається з кожного.

Чому виборці мають проголосувати за вашу команду?

В нашій команді стратегія розвитку громади розділена по напрямках, де кожен кандидат обрав той, що йому найбільш підходить. Розподіл по компетенціях сприятиме зосередженню кожного на своєму фаховому питанню, що є найефективнішим методом для реалізації передвиборчої програми. Кожен з нас має незаперечний власний позитивний імідж, досвід роботи та високі досягнення у своїй професійній сфері.  Реалізувались як особистості, отже, здатні навести лад у громаді, щоб вона стала безпечною, комфортною, економічно процвітаючою, здоровою,  екологічно чистою та туристично привабливою.

Вперед – до перемоги!