Ористлава Сидорчук: Україна розпочинається з Волині

Представники політичної сили «Європейська Солідарність» на Волині – це інтелігентні, освічені та сильні духом люди.

З великою гордістю та повагою, хочемо представити вам кандидатку в депутати Волинської обласної ради Ористлаву Сидорчук.

Ористлава – доктор економічних наук, професор кафедри державного управління Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, референтка зі зв’язків з органами публічної влади та релігійними організаціями Всеукраїнської громадської організації Союз Українок.

«Участь у місцевих виборах є викликом, який я приймаю.  Це моя соціальна відповідальність перед земляками, адже це громада, де я виросла. Здобувши фахові знання з публічного управління, економіки та  безпекознавства для мене є дуже важливим реалізувати здобутий досвід та потенціал в громаді, проблеми якої для мене є близькими та знайомими“, – повідомила Ористлава.

Окрім наукової та викладацької роботи, значну частину часу викладачка віддає громадській роботі.

З 2011 році я є членкинею Всеукраїнської громадської організації Союз Українок. На сьогодні, виконую обов’язки референтки зі зв’язків з органами публічної влади та релігійними організаціями і вдячна за висловлену підтримку участі у місцевих виборах як кандидатки в депутати Волинської обласної ради Володимир-Волинській філії і рідному Устилузькому осередку організації”, – розповіла політикиня.

Жінки складають 54 % населення країни і вважаю, що кількісний показник участі жінок в управлінні та формуванні стратегічних рішень має бути на такому ж рівні. Жінки орієнтуються на пріоритети миру і злагоди, тому роль жінки в побудові суспільства є значною і вирішальною”, – зауважила Ористлава.

“Розділяючи європейські демократичні цінності, вважаю за доцільне формувати  команду ідейного активу з лідерів суспільної думки нашого виборчого округу, компетентних та фахових громадських діячів, викладачів, юристів, а також відомих політичних діячів, цінності яких є близькими”, – додала кандидатка.

Заплановані зміни:

  • Визначення чіткого пріоритету розвитку Волинської області, окремих територіальних громад в інтересах мешканців; 
  • Сприяти максимальному наповненню місцевих бюджетів;
  • Забезпечити справедливий та прозорий механізм розподілу бюджетних ресурсів відповідно до цілей та потреб громад та контроль за їх ефективним використанням;
  • Пошук додаткових можливостей інноваційного розвитку територій шляхом участі області в програмах транскордонного співробітництва;
  • Ініціювання обласних програм підтримки жіночого підприємництва та ветеранів ООС, культурних, просвітницьких та спортивних проєктів;
  • Сприяння залученню інвестицій з метою створення нових робочих місць та покращення внутрішньої інфраструктури;
  • Підтримка та збереження культурної спадщини та традицій Волинського краю, активізація використання туристичного потенціалу краю;
  • Ініціювання проєктів застосування альтернативних джерел енергії та збереження довкілля.

Україна розпочинається з Волині,  а наша спільна відповідальність досягнути її розквіту”, – зауважила Ористлава Сидорчук.