Наша сила в нашій команді: представлення команди Локачинської організації

Локачинська районна організація політичної Партії “Європейська Солідарність” презентувала свою команду, яка йде на місцеві вибори 2020 року.

Представлення відбулося у неділю, 13 вересня в с. Новий Загорів Локачинського району.

Саме в цей день, члени команди «Європейської Солідарності» вшанували пам’ять загиблих учасників Української повстанської армії від фашистських окупантів.

Керівник організації Віктор Дудечко представив пріоритетні напрямки роботи, які включені у передвиборчу програму осередку.

«Одним із перших пріоритетів нашої програми з якою ми йдемо – є аудит діяльності попередньої влади і розробка стратегічного плану – чим 5 років ми будемо займатися», – повідомив керівник осередку.

«Також, одним із наших пріоритетів є розбудова освіти! Щоб освіта була виховного спрямування – патріотичне та національне виховання. Розбудова громадянського суспільства – виховання свідомих українців. Розвиток національної культури – історичні цінності, історична спадщина. Туристичні маршрути по визначним українським землям. Також, вважаємо за необхідне під час земельної реформи підтримувати дрібного і середнього землевласника», – сказав Віктор Дудечко.

Окрім того, він повідомив, що основними напрямками роботи буде соціальний захист, медицина, сортування і переробка сміття. А також, встановлення вітряків в селі Новий  Загорів.

Кандидат на голову громади Руслан Казакевич зазначив, що цінність їхньої -команди – це люди.

«Наша сила – в нашій команді! Це люди, які зараз працюють на благо сіл в яких проживають. Для того, щоб будувати потрібно заробляти. Потрібно провести справжній аудит землі, а не той який проводить влада, оскільки земельний ресурс – це те основне надбання громади, яке має виникнути на території  Локачинщини. Ми повинні збудувати самодостатню громаду, яка б не була економічно залежна чи то від Києва, чи від області, громаду, яка в першу чергу, буде спиратись на свої економічні ресурси і своїми зусиллями будувати своє майбутнє», – звернувся до присутніх кандидат.

Керівниця Волинського обласного штабу «Європейської Солідарності» Юлія Вусенко також звернулася до команди партії та побажала успіху і перемоги на виборах.

«Я щиро вірю, що команда «Європейської Солідарності» в Локачинському районі зможе зробити так, щоб наша партія була представлена в раді і якісно і кількісно. Все залежить від вас! Ми всі працюємо на спільний результат», – зауважила Юлія Вусенко.

Керівник районної організації Віктор Дудечко представив кандидатів від Політичної партії «Європейська Солідарність». Ними стали:
Костючко Микола
Давидчук Оксана 
Краєвська Ірина
Мельничук Олег
Дудік Руслан
Гомон Леонід
Ляшук Андрій
Афронова Наталія
Мариняк Людмила
Хамежук Андрій
Кравець Юрій
Ятчук Ірина
Духнюк Леся
Фордюк Ольга
Левчук Ігор.