Маємо ким пишатись: Микола Собуцький

Партія “Європейська Солідарність” йде на місцеві вибори з командою, яка об’єднала рішучих патріотів з різних політичних сил, людей різних професій та віку.

Про це йдеться на сторінці у Фейсбук партії “Європейська Солідарність Волинь”

Микола Собуцький – волонтер, громадський активіст та чинний депутат Луцької міської ради від об’єднання «Самопоміч».

Робота, яку робиш за покликом громадянського обов’язку та сумління – найцінніша, особливо в критичні моменти. Під час Революції Гідності, Микола був на Майдані. З початком російської агресії, не зволікаючи, поїхав у Крим та на Схід, де став волонтером, а згодом і добровольцем батальйону «Донбас». Українські збройні сили тоді зазнавали втрат, тому майже одразу він долучився до евакуації тіл загиблих бійців.

«Ми вивезли понад 800 тіл…» – Микола Собуцький про участь у «Чорному тюльпані».

Також, Микола був волонтером в українському волонтерському медичному батальйоні «Госпітальєри», що бере участь в російсько-українській війні на Донбасі з 2014 року. Командувачкою батальйону є Яна Зінкевич, народна депутатка 9 скликання від партії “Європейська Солідарність”.Небезпека, біль та невідомість не лякали його, адже для нього існували важливіші речі ніж особисте добро.

Активна громадянська позиція та потужна життєва енергія Миколи, стали ефективною підтримкою для держави, яка в його особі отримала надійного захисника. Отже, ми спокійно можемо заявити