ПОВІДОМЛЕННЯ для засобів масової інформації про проведення Конференції

ПОВІДОМЛЕННЯ для засобів масової інформації про проведення Конференції Волинської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність».

Відповідно до частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України, Волинська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність», повідомляє, що 20 вересня 2020 року о 15 год. 00 хв. за адресою: Волинська обл., місто Луцьк, вулиця Набережна, будинок 42, відбудеться Конференція з метою висування кандидатів у депутати до місцевих рад та на посади сільського, селищного, міського голів на чергових та перших місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року у Волинській області.

Включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації здійснюється за заявкою від редакції засобу масової інформації поданої до відповідальної особи Організації партії на електронну пошту solidarnistwork@gmail.com.

До заявки додається засвідчена у встановленому порядку копія свідоцтва про реєстрацію засобу масової інформації, ПІБ, номери телефонів та електронні адреси, журналістів/технічних працівників, що направлені для висвітлення Конференції.

Заявка про акредитацію подається не пізніш як до 18 години 17 вересня 2020 року.

Реєстрація пердставників ЗМІ розпочнеться 20 вересня 2020 року о 14.30.

Ознайомитися із порядком акредитації представників ЗМІ можна за посиланням.