Іван Мирка вшанував пам’ять жертв Другої світової війни

8 травня, у День пам’яті та примирення, Голова Волинської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Іван Мирка, вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

«Друга світова війна стала наймасштабнішим конфліктом в історії людства. Протягом шести років у найзапекліших боях гинули мільйони людей, які воювали за певні ідеології, прапори, цінності, але в більшості випадків – просто захищаючи свою Батьківщину та рідних» – зазначив Іван Мирка.

Очільник обласного партійного осередку відвідав Меморіал Вічної Слави у Луцьку, де поклав квіти до пам’ятного знаку «Поранений солдат».

«В ці дні ми згадуємо героїв та жертв війни, і особисто я теж згадую своїх дідів та прадідів. Немає жодної родини в Україні, якої б не торкнулася ця війна. Кожен з нас пам’ятає, на які жертви іде нація, яка забула про такі цінності як свобода, мова, рідна домівка. Не для всіх війна закінчилася 8 чи 9 травня 1945 року або, можливо у 1950-х роках. Сьогодні ми знову захищаємо свою землю від ворога і ми обов’язково переможемо. Пам‘ятаємо – перемагаємо!» – розповів Іван Мирка.