Чергова партія засобів індивідуального захисту надійшла до лікарень Волині

Народний депутат України від фракції «Європейська Солідарність» Андрій Парубій 6 травня передав чергову партію захисних костюмів та окулярів лікарям волинських медичних установ від Фонду Петра Порошенка.

Насамперед партійці завітали до Луцького пологового будинку. Директор медичної установи Михайло Токарчук зазначив, що лікарі дотримуються усіх санітарних норм та правил, тому не зафіксовано інфікації жодного медика. Крім того, деякі консультації лікарі проводять в онлайн-режимі.

«Наш пологовий будинок працює в штатному режимі, але в будь-якому разі готовий приймати породіль з коронавірусом. Для цього ми перепрофілювали один із корпусів медзакладу. Я дякую Фонду Петра Порошенка за надані засоби захисту, оскільки ми їх постійно використовуємо. Це дуже важливо, адже вони вбережуть медичних працівників від інфікування. Ми не знаємо, чи буде друга хвиля захворювання, тому захисні костюми нам вкрай потрібні» – розповів Михайло Токарчук.

Далі Андрій Парубій привіз допомогу від Фонду Порошенка, яку закупила корпорація “ROSHEN”, до Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання. Заступник генерального директора установи з хірургічної допомоги Ігор Дородних ознайомив Андрія Парубія зі станом справ у лікарні. В установі було визначено спеціальні зони, де можуть проходити лікування хворі на COVID-19. У батьків та родичів декількох маленьких пацієнтів лікарні було виявлено це захворювання, тому для дітей також створювалися індивідуальні пости медичного персоналу.

«Допомога – це надзвичайно важливо, адже цей час непростий, а безпека медичного персоналу є першочерговою, щоб ми могли надавати лікування дітям у повному обсязі. Персонал повинен бути захищеним, тому що у випадку хвороби когось із наших колег, дуже складно знайти вузькопрофільного спеціаліста, який зможе надавати кваліфіковану допомогу дітям» – зазначив Ігор Дородних.

Засоби індивідуального захисту для медиків отримала і Луцька центральна районна лікарня. Директор медичного закладу Сергій Коновал зазначив, що під наглядом лікарів перебувають декілька пацієнтів із коронавірусом, деякі з яких знаходяться на самоізоляції, тому питання убезпечення медиків від інфекції залишається актуальним.

«Ми вдячні Фонду Петра Порошенка за надану допомогу. Дякуємо, що Фонд не забуває про нас, тому що зараз ми на варті здоров’я» – від імені всього персоналу лікарні заявила завідувачка інфекційного відділення Світлана Димарчук.

Таким чином, усі волинські лікарні першої хвилі, які приймають пацієнтів із підозрою на коронавірус, були забезпечені засобами захисту від Фонду Петра Порошенка.

«В цілому ми передали 900 комплектів захисних костюмів, а також 80 пар окулярів для медичних закладів Волинської області. Ми переконалися, що проблема захисту лікарів є найголовнішою, тому зусилля Фонду Порошенка точно не будуть марними» – розповів Голова Волинської територіальної організації Партії «Європейська Солідарність» Іван Мирка.