Всі місцеві кошти на боротьбу з коронавіросною хворобою, а потім вже розвиток.

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА РАДА на сьомому скликанні прийняла ряд рішень, щодо боротьби з поширенням захворювання на коронавірус.
Взагалом з бюджетів різних рівнів вдастся направити більше сотні мільйонів гривень. Вони будуть зняті з усіх інших програм та видатків, що йшли на розвиток.

Зокрема прийняли рішення “Про надання дозволу в.о. директора КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської облради Олександру Дудару на придбання та передачу товарів, майна, необхідних для виконання заходів, передбачених на боротьбу з коронавірусною хворобою”

Грунтовніше на сайті Ради.

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що складається навколо загрози поширення коронавірусної інфекції COVID-19, усі можливі кошти обласного бюджету (в т.ч. раніше передбачені на капітальні видатки) спрямовуються на превентивні заходи та боротьбу з небезпечною інфекцією.

Загроза швидкого та легкого поширення інфекції вимагає від усіх гілок влади здійснювати карантинні та інші обмежувальні заходи, а від громадян – проявляти свою громадську свідомість і не допустити поширення вірусу.

Закликаємо Вас для забезпечення найважливіших заходів з попередження та лікування хворих на території області якнайшвидше переглянути затверджені видатки місцевих бюджетів і ваших територій, в т.ч. капітальні видатки.

Для забезпечення потреб обласних закладів охорони здоров’я, на які буде покладено основні функції з лікування інфікованих хворих, закликаємо передбачити передачу міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів обласному бюджету.

Тільки разом, спільними зусиллями усіх гілок влади та громадськості можна подолати небезпечні виклики для волинян.