Іван Мирка: «Укравтодор» зайняв зневажливу до людей позицію, відмовившись ремонтувати дороги територіального значення

Іван Мирка: «Укравтодор» зайняв зневажливу до людей позицію, відмовившись ремонтувати дороги територіального значення

Кандидат у депутати Верховної Ради Іван Мирка щоденно навідується у шість сіл 20-го округу. Щодня – «живе» спілкування з людьми, відверта розмова, часом критика та невдоволення, але завжди – конструктивний діалог та завдання від селян для майбутньої роботи у парламенті.
Обираючи, якою дорогою їхати у Гірку Полонку на зустріч, Іван Іванович каже: «Через Рованці поїдемо! А що, там дорога хороша!»
І дійсно, як приємно їхати нещодавно вкладеною дорогою.

«Коли я очолював департамент інфраструктури Волинської ОДА, то вирішував проблеми комплексно. Цей підхід є для мене принциповим. От збудували ми дорогу з Луцька до Львова і до Володимир-Волинського, одразу подумали про те, що потрібна ще й об’їзна навколо обласного центру. Так з’явилась дорога в Рованцях», – розповів Іван Мирка.

Кандидат у нардепи переконаний, що асфальтована освітлена дорога повинна вести до кожного населеного пункту, а їхня відсутність – то в нинішніх умовах небажання сільських голів об’єднуватися в ОТГ та брати ініціативу та відповідальність за громаду на себе, а ще – через бездіяльність «Укравтодору».
«Простіше шукати крайнього та уникати відповідальності», – міркує кандидат.
На його думку, «інструменти», за допомогою яких можна навести лад з дорогами, вже існують. І найголовніший з них – децентралізація.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ЯК ПАНАЦЕЯ

«Слід негайно довести реформу децентралізації до завершення. І врешті-решт передати не лише повноваження на місця, а й кошти. Це стосується у тому числі доріг, щоб жителі самі могли вирішувати почерговість та об’єми ремонту», – вважає Іван Мирка.
За словами кандидата, дороги у районах моли бути давно відремонтовані, якби «Укравтодор» не прийняв зневажливу до людей позицію, відмовившись ремонтувати дороги територіального значення.
«Як депутат Верховної Ради я буду активно діяти і притягати до відповідальності тих керівників «Укравтодору», які уже декілька років спеціально не ремонтують територіальні дороги. Якщо вони не здатні цього робити, то нехай йдуть з посад, а ці дороги разом із фінансуванням повинні бути передані на місця, в ОТГ, але вже в хорошому стані», – рішуче налаштований він.

РАЙОННІ МАРШРУТКИ НЕ МОЖУТЬ ПЕРЕЛІТАТИ МІСТО ПОВІТРЯМ

Добре відома Івану Мирці ще одна проблема, пов’язана із транспортом. Багато волинян жаліються на транспортні перевезення: то не доїжджають автобуси до сіл, то взагалі не їздять, або ж, як у випадку з Луцьком, міська влада відмовляється давати дозвіл на те, щоб маршрутка з села проїжджала територією міста.
«Районні маршрутки не можуть «перелітати» через місто. Це неповага до людей. Це не по-сусідськи. Я знаю шлях вирішення цієї проблеми і готовий негайно його запровадити», – наголошує кандидат.
Як відомо, саме з ініціативи Івана Мирки запрацював маршрут №251, який курсує із села Забороль через центр Луцька у Підгайці.
Минаючи поворот на Боратин, Іван Мирка пригадав ще один випадок зі своєї роботи у Волинській ОДА.
«Пам’ятаю, до мене прийшли представники «Агапе». Вони інвестували гроші у шикарний реабілітаційний центр, а ми, як влада, відреагували та зробили до нього дорогу. Так має бути. Комплексна робота – це моя позиція», – переконаний кандидат у нардепи від 20-го округу.
До слова, реабілітаційний комплекс для осіб з обмеженими фізичними можливостями «Агапе», що у селі Боратин, почав діяти у 2017 році. Заклад спеціалізується переважно на реабілітації після спінальних, черепно-мозкових, шийних травм, а також інсультів.

«ЗРІВНЯЛОВКИ» У ПЕНСІЯХ НЕ МАЄ БУТИ

У яке б село не приїхали, проблеми у людей однакові. Крім доріг, маршруток та дорогих ліків, всі, як один, скаржаться на малі пенсії, мовляв, хто працював усе життя, а хто – ні, все одно мають однакову пенсію. Кандидат розуміє цю соціальну несправедливість та вважає, що «зрівняловки» у пенсіях не повинно бути.
«Ніякої «зрівняловки»! Жителі села тяжко працюють, здають свою продукцію за безцінь, а в результаті отримують низьку пенсію. Так не повинно бути. Якщо сільське населення тяжко працює, то пенсії мають бути відповідні. Їх треба диференціювати і я готовий над цим працювати та ініціювати відповідні законопроекти», – каже Іван Мирка.

ГІДНІ ЗАРОБТНІ ПЛАТИ ПРАЦІВНИКАМ КУЛЬТУРИ ТА МЕДИКАМ

Жалілися у селах і на низькі зарплати, особливо працівники сільських клубів та медики.
«Це жах. Якщо освітянам ще якось підвищили оплату праці, то медикам, які несуть відповідальність за здоров’я пацієнтів, платять трохи більше як санітаркам, які просто прибирають. Я знаю про тарифні сітки і хочу допомогти цій категорії працівників. Буду дуже принциповим у своїх кроках. Не треба слухати ніяких чиновників, які закручують та затягують проблему. Саме для цього я і йду у Верховну Раду», – заявив Іван Мирка.