Іван Мирка: «Я знаю, як навести порядок та допомогти людям у Локачинському районі»

Протягом минулого тижня кандидат у народні депутати Іван Мирка побував у кількох селах Локачинського району. Разом зі своєю командою він особисто завітав у оселі мешканців сіл Павловичі, Крухиничі, Колпитів, Привітне, а також поспілкувався з локачанами, які зібралися на березі річки Луга в день святкування Івана Купала.

«Тільки живе спілкування з людьми дає справжній результат, бо жодні соціологічні опитування не покажуть реалій життя у волинських селах. Я завжди був відкритий до розмови, мені немає чого ховатись від людей, тому я йду до них і відверто питаю, що їх турбує. Я не обіцяю їм «золоті гори», я їх слухаю і усе занотовую, щоб, пройшовши у Верховну Раду, вже мати із чим працювати», – зауважує Іван Мирка.

ЛЮДЕЙ ХВИЛЮЮТЬ ДОРОГИ

Найбільша біль мешканців Локачинського району, то, звісно, дороги. Чимало нарікань почули на дорогу, що сполучає Локачі та Горохів. Зрештою у селах, в яких побував Іван Мирка, ситуація не краща. Але, на думку кандидата, ситуацію можна виправити і для цього вже є «інструмент» – децентралізація.

«Я знаю, як навести порядок в Локачинському районі та у створених ОТГ. Першим ділом слід негайно довести реформу децентралізації до завершення. І врешті-решт передати не лише повноваження на місця, а й кошти.
Це стосується у тому числі доріг, щоб жителі самі могли вирішувати почерговість та об’єми ремонту. Щоб могли самі розпоряджатися всіма коштами і розподіляти їх згідно їхньої потреби», – вважає Іван Мирка.
За словами кандидата, дороги у районах моли бути давно відремонтовані, якби «Укравтодор» не прийняв зневажливу до людей позицію, відмовившись ремонтувати дороги територіального значення.
«Як депутат Верховної Ради я буду активно діяти і притягати до відповідальності тих керівників «Укравтодору», які уже декілька років спеціально не ремонтують місцеві дороги. Якщо вони не здатні цього робити, то нехай йдуть з посад, а ці дороги разом із фінансуванням повинні бути передані на місця, в ОТГ, але вже в хорошому стані», – рішуче налаштований він.

ГАЗОВИДОБУВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОВИННЕ СПЛАЧУВАТИ ПОДАТКИ В МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ
І БУТИ СОЦІАЛЬНО АКТИВНИМ

Особливістю Локачинського району, на відміну від інших районів Волині, є наявність газових родовищ.
«Важливо, щоб газовидобувні підприємства зареєструвалися в Локачинському районі, щоб сплачувати податки, а вони чималі, завдяки цьому могла б працювати соціальна сфера району», – переконаний кандидат у народні депутати.

НІ «ЗРІВНЯЛОВЦІ» У ПЕНСІЯХ

Чи не кожен пенсіонер, з яким спілкувався Іван Мирка, скаржився на низьке пенсійне забезпечення – його не вистачає на життя.
«Хіба то є справедливість, коли сусідка ніде не працювала та ще й вернулась із заробітків, і має пенсію, як у мене. А я все життя пропрацювала, не розгинаючи спини?!», – поділилась бідою з Іваном Миркою мешканка села Крухиничі.
Кандидат розуміє цю соціальну несправедливість та вважає, що «зрівняловки» у пенсія не повинно бути.
«Ніякої «зрівняловки»! Жителі села тяжко працюють, здають свою продукцію за безцінь, а в результаті отримують низьку пенсію. Так не повинно бути. Якщо сільське населення тяжко працює, то пенсії мають бути відповідні. Їх треба диференціювати і я готовий над цим працювати та ініціювати відповідні законопроекти», – сказав Іван Мирка.