«Хай йдуть з посад ті керівники «Укравтодору», які спеціально не ремонтують дороги територіального значення», – Іван Мирка

Свято Івана Купала кандидат у депутати Верховної Ради Іван Мирка зустрів у Рожищах, де у центральному парку відбулися справжні «купальські» урочистості з Мореною та Купалом. Традиційно Іван Мирка прийшов у віночку, якого щороку плете з дружиною та дітьми.

«Мене звати Іван, мій батько – Іван і мій син – Іван. У нас справжня купальська сім’я. Вітаю усіх зі святом та запрошую 21 липня прийти на вибори та проголосувати за нових політиків», – сказав кандидат у нардепи зі сцени, вітаючи рожищан.
Після його виступу багато місцевих мешканців підходили та розповідали про те, що негайно слід змінити, давали поради, критикували та просто робили селфі у віночку.

Знаючи, що Іван Мирка очолював департамент інфраструктури Волинської облдержадміністрації, найбільше нарікань лунало від людей на дороги та маршрутки, які навідріз відмовляються їздити у дальні села.

«Розвертаються на півдороги і байдуже їм, куди нам треба добратися», – як в один скаржилися рожищани та мешканці району.

Іван Мирка розповів, що у Рожищенському районі з головних проблем – це ремонт дороги та транспортне сполучення за маршрутом Рожище – Оленівка – Сокіл – Навіз.

«Багато років тому Укравтодор прийняв зневажливу до людей позицію і не ремонтує дороги територіального значення. Як депутат Верховної Ради я буду активно діяти і притягати до відповідальності тих керівників Укравтодору, які уже декілька років спеціально не ремонтують територіальні дороги. Якщо вони не здатні цього робити, то нехай йдуть з посад, а ці дороги разом із фінансуванням повинні бути передані на місця, в ОТГ, але вже в хорошому стані.

Вони прийняли злочинне рішення, намагаючись «скинути» і дороги на місцеве самоврядування. Добре, ми їх приймемо, але лише відремонтованими. Щоб це зробити, я знаю, які зміни в законодавство треба внести», – наголосив кандидат у нардепи.
Також, за його словами, у Верховній Раді він буде сприяти тому, щоб були притягнуті до відповідальності чиновники, які загальмували та не дали довести до кінця систему пільгового перевезення і нічого не зробили, щоб запрацювала нова.

«Сьогодні ми маємо закон, якого спеціально ніхто не хоче дотримуватися.  Людей, як скотину, виганяють з автобусів. Я знаю, як це подолати на законодавчому рівні раз і назавжди», – зауважив Іван Мирка під час спілкування з рожищанами.

Окрім доріг, болюча тема – пенсії. Їх, на жаль, не вистачає ні на ліки, ні на комуналку, ні на прожиття.

Кандидат розуміє цю соціальну несправедливість та вважає, що «зрівняловки» у пенсіях не повинно бути.

«Ніякої «зрівняловки»! Жителі села тяжко працюють, здають свою продукцію за безцінь, а в результаті отримують низьку пенсію. Так не повинно бути. Якщо сільське населення тяжко працює, то пенсії мають бути відповідні. Їх треба диференціювати і я готовий над цим працювати та ініціювати відповідні законопроекти», – сказав Іван Мирка.