До “Європейської солідарності” Волині завітали канадські спостерігачі

До офісу «Європейської солідарності» Волині завітали представники Канадської місії спостерігачів, які цікавилися перебігом передвиборчої кампанії депутатів Верховної Ради, вибори до якої відбудуться 21 липня.

«З впевненістю можу сказати, що «Європейська Солідарність» на Волині представлена найкращими кандидатами у народні депутати, кожен з яких є фахівцем у своїй справі, ревно відстоює Європейський вектор України і гідно захищає всі здобутки нашої країни за останні роки», – розповів спостерігачам керівник секретаріату Богдан Самойленко.

За його словами, волинськими кандидатами напрацьовано дієві пропозиції до чинного законодавства України, які (у разі їх обрання) будуть відображені у нормативно-правових актах і підсилюватимуть рух України до європейської «родини», забезпечать розбудову і утвердження європейських цінностей в Україні.

«Наша команда є сильною, адже нашими агітаторами є фахові волонтери, які вмотивовані результатами проведених реформ і бажають їх продовження, які хочуть щоб їхня Україна була процвітаючою і незалежною. Підтвердженням цьому є також і велелюдні зустрічі з прихильниками, постійне збільшення членів Партії як в регіоні, так і в Україні», – зауважив Богдан Самойленко.