Іван Мирка став “найсильнішим мужчиною” Смолигівської ОТГ

У Смолигівській громаді на День молоді відбулося розважально-спортивне свято. Місцеві мешканці покинули усі свої домашні справи та прийшли на концерт, організований активними хлопцями та дівчатами Смолигова та прилеглих сіл, що увійшли до ОТГ.

Нагадаємо, Смолигівська об’єднана громада була однією із перших, яка утворилася у Луцькому районі. Ще у 2015 році мешканці Смолигова, Сарнівки, Дубичанського, Хорохорина та Михайлівки добровільно об’єдналися в громаду та щороку організовують по-родинному теплі зустрічі та свята.

Відзначив День молоді разом із смолигівчанами голова “Європейської солідарності” Волині, кандидат у народні депутати від 20-го округу Іван Мирка.

«День молоді святкують не лише ті, хто молодий тілом а й душею. Нам здається, що ніщо не повинно очорняти кращі роки нашого життя. На жаль, це не так. Наші воїни на сході теж молоді і щосекундно вони бережуть наш спокій, аби ми могли з вами, як сьогодні, і поспівати, і потанцювати… Багато наших друзів залишаться молодими у нашій пам’яті і будуть посміхатися нам у снах чи з меморіальних дошок. З війною життя цінується ще більше… Тому ми повинні радіти тому, що маємо, працювати та відпочивати, цінуючи кожну мить», – сказав у вітальному слові Іван Мирка.

Також він нагадав усім про те, що 21 липня відбудуться вибори до Верховної Ради.

«А оскільки в мене 21 липня ще й день народження, то прошу зробити мені подарунок, підтримавши мене», – попросив кандидат.

Здається, що подарунки смолигівська громада почала робити Івану Мирці одразу. Після святкового концерту розпочалися спортивні змагання серед чоловіків і звання «Найсильніший мужчина» виборов Іван Мирка. Віджавшись найбільшу кількість разів від землі (50 разів за 30 секунд) та поборовши усіх суперників у перетягуванні канату, він показав свою відмінну фізичну форму та заслужено отримав нагороду.

Окрім спортивних змагань, на святкуванні Дня молоді у Смолигові кожному було чим зайнятися. Діти бавились з аніматором та робили тату, дорослі спочатку дивились концерт, ховаючись у затінку із прохолодними напоями, а ввечері на усіх гостей свята чекала драйвова дискотека.