Депутати Луцькради з робочим візитом перебували у столиці

Депутати Луцької міської ради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Петро Нестерук та Микола Яручик, а також очільник обласного осередку партії Роман Романюк  15 лютого провели робочу зустріч у стінах Адміністрації Президента України.

Ні для кого не секрет, що після смерті Луцького міського голови Миколи Романюка в обласному центрі Волині доволі напружена політична ситуація. Наразі певні політичні сили розхитують ситуацію, відстоюючи власні інтереси, тим самим забуваючи про те, що працювати міська рада повинна саме для громади. Усе це може призвести до дестабілізації розвитку міста у всіх сферах, в тому числі економічній.

Тож депутати від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» на запрошення Адміністрації Президента України з робочим візитом поїхали до столиці, аби поспілкуватись про майбутнє Луцька. В АП їх запевнили, що проблеми обласного центру знають та будуть надавати підтримку, особливо в умовах, коли відсутнє управління. В Адміністрації Президента переконують, що Луцьк – одне з ключових міст в Україні, тож подальший розвиток міста важливий для держави вцілому.

«Звісно, ми обговорювали й майбутні вибори міського голови, адже потрібно докласти чимало зусиль, аби не дозволити узурпувати владу певним бізнес-структурам. Влада повинна працювати для жителів міста, відстоювати їх інтереси», – зазначив голова Волинської територіальної організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Романюк. На думку партійців вибори повинні пройти чесно і прозоро, без підкупів та чорних технологій. В свою чергу, Адміністрація Президента залишає на контролі підготовку та проведення виборів мера.

Також депутати Микола Яручик та Петро Нестерук зауважили, що у майбутньому планують продовжувати розвивати місто у тих напрямках, які попередньо були задекларовані міським головою Миколою Романюком.

Фракція «Солідарність» у Луцькій міській раді закликає всі політичні сили до об’єднання, аби стабілізувати ситуацію в місті.