У Луцьку вшанували пам’ять загиблих у АТО

З цього року 22 травня встановлено Днем вшанування пам’яті лучан, які загинули під час антитерористичної операції на сході України. Члени партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка взяли участь у панахиді на покладання квітів до стели загиблих в АТО.

IMG_2977

Рівно рік тому, 22 травня проросійські війська напали на наших солдатів між селищами Ольгинка та Володимирівка Волноваського району Донецької області. Бойовики відкрили масовий обстріл наших військових внаслідок чого загинуло 17 чоловік 51-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, зокрема четверо лучан – Володимир Зарадюк, Дмитро Йовзик, Віталій Махновець та Володимир Прокопчук. Втрати під Волновахою стали найбільшими за історію української армії. Всього за час АТО загинуло 66 волинян, з низ 25 – жителі нашого міста.

IMG_2985

У Луцьку відтепер 22 травня встановлено Днем вшанування пам’яті лучан, які загинули під час антитерористичної операції на сході України. Тож у цей день відбулась панахида у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Владика Луцький і Волинський митрополит Михаїл помолився за душі загиблих та подякував їх родинам. Він переконаний: з нами Бог, тож Україна обов’язково переможе у цій страшній війні.

IMG_2976

Окрім того військових було нагороджено орденами. Чимало з них отримали відзнаки посмертно. Опісля присутні поклали квіти до ам’ятної дошки Героїв небесної сотні та загиблих воїнів АТО на Театральному майдані.

IMG_3011

«Ми вдячні  цим людям за мир, який зараз є у нас. Вони не пускають ворогів ближче до наших осель. Я висловлюю співчуття рідним, які втратили синів, чоловіків та батьків і сподіваюсь, що скоро усі наші військові повернуться додому з перемогою», – зауважив голова Волинської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка Роман Романюк.

IMG_3023

IMG_3029

IMG_2969