Народний депутат України побував у ратнівських лісах

Одним з бюджетоутворюючих підприємств у Ратнівському районі є ДП «Ратнівське лісомисливське господарство». Не так давно там змінився керівник, тож тепер за ліс у районі відповідає Микола Мельник. Працівники зізнаються, що давно чекали такого господаря.

На запрошення радника голови ОДА Андрія Харламповича подивитись на роботу підприємства та спробувати допомогти вирішити проблеми приїхав народний депутат України від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Дмитро Лубінець.

«Нам постійно закидають, що ми нищимо ліс. Це не так. Насправді ми вирубуємо та заготовляємо лише 30% від дозволеного законодавством. До того ж, ніхто не рахує, скільки натомість ми висаджуємо лісу», – нарікає керівник ДП «Ратнівське лісомисливське господарство» Микола Мельник.

Багато продукцію, яка виробляється йде на експорт. «Ми не проти продавати деревину в Україну, але ж нам ніхто не дає за неї нормальної ціни. А нам потрібно за щось розвивати підприємство, платити», – додає лісівник.

Достойна на підприємстві й заробітна плата. До того ж, усі працівники офіційно працевлаштовані та ДП платить за них податки. Натомість приватні підприємства, які займаються лісом здебільшого дають людям гроші у конвертах. Не здійснюють вони і благоустрою та не облаштовують відпочинкових зон для жителів.

Народний Депутат Дмитро Лубінець був вражений розсадником, де вирощують сосни. Нові технології дозволяють паростку швидше вирости, аби потім зробити нову посадку у лісі.