Діти з Волновахи отримали незабутні враження від гостинних лучан та сонячної Волині

Цілий тиждень майже 70 дітей з Волновахи, що знаходиться у Донецькій області, відпочивали у Луцьку. Однак 14 квітня настала пора прощатись й школярі повертаються додому.

З ініціативи народного депутата України від Блоку Петра Порошенка Дмитра Лубінця Луцьк та Волноваха підписали меморандум про співпрацю. Тож у рамках дружніх відносин між Сходом та Заходом делегація з 80 людей прибула на Великодня канікули до Луцька.

Школярі проживали у родинах своїх однолітків, спілкувались з ними, спостерігали за побутом та родинними відносинами. Зважаючи на те, що вони провели тут Великдень, діти дізнались й про традиції Волині. Так, для них був організований майстер-клас з писанкарства. Дітлахи в захваті розповідали, що навіть не підозрювали про те, що так легко можна створити справжнє диво.

Найбільше враження на них справив Луцький замок та старовинна історія міста. Також вони побували у домівці Лесі Українки, що у Колодяжному, монастирі та побачили, як виготовляють хліб.

Пощастило гостям і з погодою, адже усі дні було тепло та сонячно.

«Немає більшого щастя, нж бачити радість дітей. Сьогодні ваші очі – сяють. Я переконаний, що ви приїдете додому і ще довго будете ділитись враженнями з своїми друзями», – звернувся до присутніх у залі голова Волинської партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка Роман Романюк.  Він переконаний, що саме через дітей можна змінити стереотипи, які панують по різні боки Дніпра.

В свою чергу Дмитро Лубінець запросив лучан на берег Азовського моря. «Сподіваюсь, що до літа у нас все буде добре і ми теж зможемо приймати гостей», – додав він.

Школярам з Волновахи вручили чимало подарунків на згадку про Луцьк та організували святковий концерт.