Представниці волинської “Солідарності” перебувають на Форумі жіночого крила у Києві

Триває другий день форуму Жіночого крила «БПП «Солідарність» за підтримки Національного Демократичного Інституту

Форум зібрав 50 жінок з усієї України для обговорення питання гендерної рівності у політиці. Серед учасниць – депутатки місцевих рад, голови об’єднаних територіальних громад, голови та працівниці місцевих організацій партії. Найбільше представниць – з Волинської області, це зокрема: Христина Клітюк, Віра Павлович, Олександра Пінчук, Марія Кликоцюк.

Учасниці заходу визначили проблемні питання на шляху до забезпечення рівної участі чоловіків і жінок у політиці та напрацювали шляхи їхнього вирішення.

Власним досвідом, а також останніми новинами щодо діяльності партії у сфері політичної участі жінок поділилися народні депутати України від БПП Марія Іонова та Максим Саврасов.

«Верховна Рада України та місцеві ради є представницькими органами, а отже мають пропорційно презентувати інтереси всього населення. Оскільки половина населення України – жінки, саме вони мають бути представниками виборців на одному рівні з чоловіками. На це і спрямована діяльність Жіночого крила партії і цього форуму», – прокоментувала Наталія Маслова, депутатка Київради, співорганізаторка форуму.

«Цей форум спрямований на те, щоб дати учасницям різноманітні можливості для самореалізації. Це і публічні виступи, це і активність на місцях, це і робота з медіа. Зараз ми вступаємо в новий виборчий цикл, і ці навички дадуть можливість жінкам проявити свою активність і в партії, і в якості кандидаток у депутати», – пояснила Вірджинія Дронова, міжнародний секретар партії, заступник голови секретаріату з питань координації роботи Жіночого та молодіжного крила, співорганізаторка форуму.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*