«Я за вибори до Верховної Ради за відкритими списками», – Іван Мирка

22 травня, фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність» на позачерговому засіданні Верховної ради України пропонуватиме парламенту терміново розглянути внесення у Виборчий кодекс положень про вибори за ВІДКРИТИМИ списками. Про це заявив голова фракції Артур Герасимов у ефірі телеканалу “Прямий”.

Голова волинської «Солідарності» Іван Мирка підтримує цю позицію парламентської фракції.

«Вчорашній указ новообраного Президента зробив мені гарний подарунок, призначивши вибори до Верховної Ради саме в день мого народження.

На мою думку, для стрімкого розвитку нашої держави, для того, щоб проводити подальші реформи, щоб оновлювалась влада і можна було ефективніше працювати та протистояти різним загрозам, до Верховної Ради треба ввести велику кількість хороших професійних депутатів, які в тому числі представляли б і Волинську область.

Українцям, волинянам потрібен новий закон про вибори саме за відкритими списками. Це моя позиція. Мені б хотілося, щоб у Верховній Раді від партії «Солідарність» були депутати і від Волині», – наголосив Іван Мирка.

ДОВІДКОВО. Відкриті списки — така форма партійних списків, що надає право виборцям виражати своє ставлення до кожного з кандидатів, занесених у конкретний партійний список. Виборець голосує не за партію, а за кандидата від партії. Загальний результат партії буде залежати від кількості голосів, які в сукупності набрали кандидати.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*