Маневицька “Солідарність” побувала у Польщі в рамках реалізації проекту «Дороги, що з’єднують українські та польські кордони»

Члени маневицької «Солідарності» у складі делегації побували у Польщі в рамках робочої зустрічі із реалізації спільного проекту Маневицької РДА та гміни Біляни «Дороги, що з’єднують українські та польські кордони».
«Одним із напрямків реалізації проекту є не лише будівництво доріг, але і пізнання історії, культури та обмін досвідом у різних сферах життя і розвитку європейських країн – України та Польщі. Тому делегація з Маневицького району 16-17 травня не лише взяла участь у конференції, але й познайомилась з туристичними, культурними, освітніми бізнесовими та комунальними господарствами Гміни Біляни. Побували у школі, закладі культури, бібліотеці, військовому музеї, комунальному господарстві по збору і утилізації сміття, в палаці в Патрікозі і інших закладах», – розповіла член партії «Солідарність» Наталія Шевчук на своїй сторінці в Фейсбуці.
Разом із нею у складі делегації були також голова фракції «Солідарність» у Маневицькій райраді Ігор Дерлюк, депутат Волинської обласної ради, член фракції «Солідарність» Олег Бегаль, а також консультант із суспільно-політичних питань маневицького осередку «Солідарності» Богдан Данилюк.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*