“Путін загрожує Україні фейковими кандидатами у президенти”, – Іван Мирка

Голова волинської Солідарності Іван Мирка побував на презентації книжки канадського політолога українського походження Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України».

«Для мене зустріч з представником журналістики, політології країн першого світу була важливою. Мені, як сучасному політику важливо почути месиджі тієї людини, яка чітко знає і розуміє персональні амбіції того, хто втручається у діяльність майже усіх основних країн світу. Втручання Путіна в Україну принесло величезні втрати, багато крові та біди. І ми бачимо, що цього може стати ще більше через проведення українських виборів з фейковими кандидатами, програмами, в результаті яких Україна стане фейковою державою, чого й домагається Путін. Адже він одразу розгорне громадянську війну» , – вважає Іван Мирка.

Книга «Війна Путіна проти України» є ґрунтовним дослідженням причин та витоків російської агресії проти незалежної України. Тарас Кузьо у своїй праці пояснює, чому сформувалося специфічне імперське ставлення російських еліт до українців, російсько-українські відносини після розпаду СРСР, а також причини гібридної війни проти України.

Протягом 2013-2016 рр. Тарас Кузьо побував у містах і селах півдня і сходу України, у зоні бойових дій. Результати цього польового дослідження покладені в основу книги.

Під час її презентації у Луцьку Тарас Кузьо розповів, що, перебуваючи на сході країни, не раз пояснював українцям, що росіяни нам не брати.

«Коли Росія напала на Україну, для сходу це була зрада, бо брати так не робоять: не крадуть і не ґвалтують твою маму. Зеленський ще думає, що росіяни брати українцям… Але 65 відсотків українців вже не вважають. Бойко, Мураєв, Вілкул взагалі готові капітулювати перед Росією», – сказав він.

Тарас Кузьо заявив, що завершити війну може лише Путін, тому не варто довіряти тим кандидатам у президенти, які заявляють, що здатні негайно припинити конфлікт на сході. Також він порадив звернути увагу на програми кандидатів, зокрема, на те, чи є у них інформація про вступ до ЄС та НАТО. З його слів, лише двоє із майже 40 кандидатів, – Порошенко та Кошулинський говорять про це у своїх виборчих програмах. Та застеріг не голосувати за тих кандидатів, які готові «злити» Україну Росії.

DSC_0503 DSC_0506 DSC_0512 DSC_0533 DSC_0540 DSC_0547 DSC_0551 DSC_0552

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*