На Волинь приїхав Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко прибув до Луцька. Глава держави разом з патріархом Філаретом взяв участь в подячному молебені з нагоди отримання Україною Томосу.

Документ, що підтверджує надання українській церкві автокефалії, представили у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.
Побачити на власні очі Томос прийшло кілька сотень волинян.
“Дякую за віру в Україну, за любов до України та Бога, сміливість і мужність його Всесвятості Вселенському патріарху Варфоломію, усім ієрархам… Багато хто сумнівався, але ми вірили і Господь так зробив, що ми нашу Церкву маємо!

Дякую Господу, що він дозволив мені грішному бачити, як українська церква отримала автокефалію”, – наголосив Петро Порошенко у Луцьку.
Звертаючись до волинян, Президент зауважив, що українці не є свідками створення незалежної Церкви, а кожен є учасником.

“Хтось шукає відсутність автокефалії в Томосі. Не знайдете! І не слухайте інструкцій з Москви!!! Вони точно до добра не доведуть. Кажуть, що митрополія це не є самостійність. Не правда. Моя порада: сходіть до Православної Церкви України, покайтеся, сходіть на сповідь, причастіться… Стане легше!”, – сказав Петро Олексійович.

Також Президент повідомив, що на Волині більшає церков, які переходять з Московського Патріархату до Православної Церкви України. Наразі таких парафій є вже вісім.

DSC_0133 DSC_0129

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*