Головою Гуто-Боровенської ОТГ обрали Михайла Оліферчука

Виборці Гуто-Боровенської ОТГ обрали голову. Ним став Михайло Оліферчук, який балотувався за підтримки “Солідарності”.  61% населення громади висловили йому свою підтримку.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА. Михайло Іванович Оліферчук народився 1 січня 1966 року в селі Боровне Камінь-Каширського району в родині колгоспників. Після закінчення школи навчався у Луцькому професійно-технічному училищі № 1, де отримав спеціальність оператора автоматичних ліній верстатів та установок. З 1984 по 1986 роки проходив строкову службу в армії. Вищу освіту здобув у Києві, закінчив агрономічний факультет Української сільськогосподарської академії. За фахом працював у колгоспі, а пізніше – в КСП «Стохід».

У 2001 році вперше обраний на посаду Боровненського сільського голови. З того часу вже 4 рази поспіль громада незмінно довіряє йому крісло очільника сільської ради. Одружений. Дружина Оліферчук Людмила Григорівна — завідувач ФАПу в селі Боровне. Подружжя має 3 дітей. Учасник АТО. Був мобілізований в 2014 році. Проходив службу в 51-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ на території Луганської та Донецької областей ( в тому числі – під Іловайськом). Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*