Голосування в ОТГ завершилось: остаточна явка виборців

Голосування за кандидатів у депутати та за голів ОТГ завершилося. Як і вимагається чинним законодавством, дільниці зачинилися о 20.00.

Нагадаємо, що у неділю, 23 грудня, відбувалися вибори голів та депутатів Старовижівської селищної ОТГ, Підгайцівської сільської ОТГ, Липинської сільської ОТГ, Гіркополонківської сільської ОТГ, Війницької сільської ОТГ, Тростянецької сільської ОТГ, Ківерцівської міської ОТГ та Гуто-Боровенської сільської ОТГ, а також довибори депутатів у Забродівській, Вишнівській, Затурцівській, Цуманській, Поромівській, Павлівській та Зимненській ОТГ.

Станом на 20.00 найвищий середній відсоток явки виборців зареєстрований на дільницях Гуто-Боровенської та Війницької ОТГ, на яких проголосувало по 74% від загальної кількості виборців.

Явка виборців на інших дільницях:

Привітненська ОТГ – 68%,  Старовижівська ОТГ – 62%, Підгайцівська ОТГ – 57%, Липинська ОТГ – 50%, Гіркополонківська ОТГ – 58%, Ківерцівська ОТГ – 45%, Тростянецька ОТГ – 65%.

Явка виборців у громадах, де відбуваються довибори депутатів:

Забродівська ОТГ – 65%, Вишнівська ОТГ – 69%, Затурцівська ОТГ – 49%, Цуманська ОТГ – 65%, Поромівська ОТГ – 51%, Павлівська ОТГ – 66%, Зимненська ОТГ – 63%.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*