«Громади досі витрачають сотні мільйонів гривень на імпортовані енергоносії», – Сергій Кошарук

7 грудня член Ради Волинської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Кошарук побував у Києві, де з представниками громад-лідерів з енергоефективності обговорив проблеми розвитку, зокрема в екологічно-енергетичному напрямку.

«Децентралізація – одна з найбільш успішних реформ, що досі продовжується у нашій країні. Місцеве самоврядування отримує все більше можливостей для розвитку громад, дбаючи про їх добробут.

Процес відбувається на фоні енергетичних реформ у країні та все зростаючих змін клімату у світі. Людство має кардинально знизити викиди парникових газів для збереження шансів на подальший розвиток.

Енергоефективність та відновлювані джерела енергії уже зараз економічно вигідні та створюють нові робочі місця.

Уряд підтримує зміни в енергетиці зеленим тарифом, теплими кредитами, створенням енергетичних ринків та Фондом енергоефективності, який має запрацювати найближчим часом.

Однак, громади досі витрачають десятки і сотні мільйонів гривень щороку на імпортовані енергоносії замість того, щоб фінансувати місцеві проекти енергетичного переходу.

Як змінити ситуацію на краще? Хто є партнерами і союзниками громад на шляху змін? Який досвід може стати в нагоді? Напрацьовуємо відповіді», – написав Сергій Кошарук на своїй сторінці у Фейсбук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*