У Маневичах провели І Всеукраїнський фестиваль класичної гітари

У Маневичах відбувся І Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс класичної гітари «GuіtАrt Маnеvусhі», організований Маневицькою райдержадміністрацією та районним центром творчості дітей та юнацтва.

Як розповів голова Маневицької РДА, член Ради Волинської територіальної організації партії Андрій Линдюк, все пройшло на достойному рівні, а гості, які приїхали з Києва, Львова, Чернігова, Луцька, Вараша, Рожищ та інших міст України, а також із партнерського району м. Купішкіс Республіки Литва відзначали, що таким конкурсом може похвалитись не кожен обласний центр.

«Наша гостинна маневицька земля прийняла у себе талановитих юних музикантів, їх батьків та викладачів з усієї України та з-за кордону. Вдячний всім, хто долучився до організації фестивалю-конкурсу. Сподіваємось, що такий захід стане потужним майданчиком для творчого спілкування як молодих, так і вже знаних майстрів гітарної справи. Впевнений, що фестиваль-конкурс був чудовим поштовхом для молодих та талановитих музикантів. Дуже надіюсь що це сприятиме їх професійному зростанню», – прокоментував Андрій Линдюк.

46486011_2318497438221996_557048870220070912_n

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*