Камінь-Каширські працівники соціальної сфери приймали вітання від районної «Солідарності»

З нагоди Дня працівників соціальної сфери у районному будинку культури Каменя-Каширського відбулися урочистості. У тематичному заході взяли участь голова райдержадміністрації, член фракції БПП «Солідарність» Валерій Дунайчук, заступник райдержадміністрації, голова організації партії БПП «Солідарність» Інна Бігун, голова районної ради Віктор Сус, міський голова Василь Бондар, також на святі були присутні члени партії БПП «Солідарність» Ірина Савчук та Інна Гембік.

???????????????????????????????

За словами керівника виконавчої гілки влади в районі, соціальний захист – це особлива галузь, яка знаходиться найближче до інтересів громадян, їхніх проблем. Адже на плечах працівників соціальної сфери лежить ноша відповідальності за тих, хто потребує підтримки чи допомоги, хто волею долі опинився у складних життєвих обставинах.

???????????????????????????????

«Ви зуміли напрацювати правильні підходи до соціального захисту громадян, які відчули жахіття військового протистояння на сході України, а це – переселенці, учасники АТО (ООС), сім’ї загиблих військовослужбовців. Низький уклін вам за це! Перефразовуючи усім відому фразу «краса врятує світ» хочеться сказати, що тільки добро врятує світ. Нехай ця моральна якість повсякчас буде надійним супутником у вашій нелегкій роботі. Тож напередодні професійного свята прийміть слова вдячності за щоденну, самовіддану працю, сповнену милосердя, чуйності та турботи. Миру та злагоди, сімейного затишку та благополуччя вам і вашим родинам», – сказав голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук під час вітального слова.

З нагоди професійного свята працівників соціальної сфери нагородили грамотами.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*