Андрій Броїло зустрівся з директорами шкіл Ковельщини

Голова Ковельської районної ради, голова фракції «Солідарність» у Ковельській районній раді Андрій  Броїло зустрівся з окремими директорами шкіл Ковельського району.

Директор ЗОШ І–ІІІ ступенів села Дроздні Сеогій Лисюк та директор ЗОШ І–ІІІ ступенів села Гішин Галина Йовик розповіли Андрію Петровичу про навчання діток у першому класі в умовах «Нової української школи», готовність навчальних закладів до осіннньо-зимового періоду.

sam_4774

sam_4775

Під час бесіди присутні обговорили питання можливості впровадження енергоефективних заходів, а саме оцінки ефективності використання енергоресурсів у навчальних закладах, економічний ефект від зниження споживання енергоресурсів, шляхи підвищення культури споживання. Також посадовці обговорили питання облаштування в школах інклюзивно-ресурсних кімнат.

Своєю чергою, Андрій Петрович запропонував посилити роботу в навчальних закладах району в частині виховання патріотизму в дітей, запровадити факультет тактичної медицини та заслухав пропозиції присутніх щодо втілення запропонованого в життя.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*