Андрій Броїло поспілкувався з жителями Ковельщини

Голова Ковельської районної ради, голова фракції «Солідарність» у Ковельській районній раді Андрій Броїло постійно проводить особисті прийоми, на які жителі району приходять за вирішенням своїх проблем.

Варто зазначити, що жителі Ковельщини звертаються до Андрія Петровича не тільки у визначений день, чи в робочому кабінеті, а й під час інших формальних чи неформальних зустрічей.

На особистий прийом до голови Ковельської районної ради звернувся отець храму Святого Симеона Стовпника Української православної церкви Любомир Чехович із проханням допомогти вирішити питання щодо забезпечення церкви дровами.

Також побували на прийомі заслужений працівник культури України  Іван Сидорук і житель міста Ковеля Олександр Майданський. Під час спілкування з головою районної ради Олександр Майданський вкотре розповів про свої спортивні здобутки. Зокрема, активний спортсмен взяв участь у півмарафоні «Лучеськ 2018», який відбувався 9 вересня цього року в Луцьку, та здобув третє місце на 5-кілометровій ділянці.

p80925-094952_0

Джерело:

Офіційний сайт Ковельської районної ради

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*