Голова Волинської ТОП склав повноваження

Голова Волинської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Романюк склав свої повноваження. Відповідну заяву він опублікував у соціальній мережі Facebook сьогодні, 3 вересня.

IMG_6856

Текст заяви подаємо дослівно:

«Прийняв важливе, не просте й дуже відповідальне рішення!
Складаю повноваження Голови Волинської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Сьогодні питання зайнятості населення та задоволення потреб роботодавців – актуальні і надважливі як ніколи. Вирішення проблем ринку праці потребує великих зусиль. Саме тому, маю бажання усі свої знання, вміння, досвід та нові ідеї зосередити в професійній діяльності.

Зараз, Волинський обласний центр зайнятості проходить шлях реорганізації та стає абсолютно новою і прогресивною, сучасною, сервісною службою. І я, як керівник, маю приділити максимум уваги саме основній роботі. Будь-які реформи потребують максимальної віддачі, тому зосереджую усі свої зусилля в одому напрямку. Впевнений, що з колегами ми покажемо, як працювати по-новому, спільними зусиллями створимо належні умови й станемо прикладом для інших областей.

Звісно, прийняти рішення про залишення посади – не просто, адже я був при створенні «Солідарності» на Волині. Маємо хорошу команду однодумців, позитивні результати на місцевих виборах та досить велику присутність в новостворених об’єднаних територіальних громадах. Разом з командою, за чотири роки ми реалізували чимало цікавих та важливих проектів. Критика від опонентів лише загартовувала та спонукала до нових перемог. Однак, я переконаний, що мої однопартійці продовжать гарні традиції, посилять вплив та авторитет, а всі великі перемоги ще попереду.

Дякую друзям за те, що усі ці роки були поряд, підтримували, довіряли, надихали!» – повідомив Роман Романюк.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*