Освітлення, старі дерева та медичні декларації: що турбує жителів Зимнівської громади

4 липня 2018 року голова Володимир-Волинської районної ради, член фракції «Солідарність» у Володимир-Волинській райраді Роман Гук та керівник апарату Володимир-Волинської РДА Сергій Романюк провели виїзний прийом громадян на території Зимнівської сільської ради. Відвідали села Володимирівка, Когильне, Поничів, Острівок та Льотниче.

Спільно із представниками районної влади в цих населених пунктах працював голова Зимнівської громади В’ячеслав Католик.

11111111

Із низкою питань, які потребують вирішення, прийшли жителі села Володимирівка. Вони потребують проведення водопроводу, ремонту світильників, розташованих у центрі села, та вже довгий час не працюють. Окрім того, володимирівці просили посприяти у встановленні знаку обмеження швидкості на перехресті вулиць Першотравневої та Зеленої. Вулиці велелюдні, в літню пору там бавиться багато дітей, а автомобілі мчать на великій швидкості. Тож, аби попередити біду, люди просять представників влади про допомогу.

11111

Жителі села Поничів звернулися до представників виконавчої гілки влади району та місцевого самоврядування, аби отримати пояснення щодо укладання декларацій із лікарями. Також людей турбують старі дерева, які ростуть навколо дитячого майданчика, та необгороджений газорозподільний пункт, який теж розташований неподалік.

Острівчани, своєю чергою, цікавилися можливістю організації маршрутного перевезення. Порушували питання підключення електроенергії до житлового масиву, який будується.

111111111

1111111

Під час робочої поїздки представники районної влади відвідали й об’єкти соціальної сфери. Поспілкувалися з керівниками сільських установ, цікавлячись проблемними питаннями, які потребують вирішення.

Джерело:

Офіційний сайт Володимир-Волинської районної ради

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*