У День Конституції волинська «Солідарність» провела просвітницьку акцію

У день відзначення 22-ї річниці прийняття Конституції України, 28 червня, Волинська обласна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» провела просвітницьку акцію для лучан.

DSC_0364

Прийняття Основного Закону України стало важливим кроком у розбудові самостійної, суверенної держави, у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню авторитету України на світовій арені. Аби інформувати громадян про те, яке значення Конституція має для кожного з нас, керівник ГО «Солідарна молодь» на Волині Олександр Новак, спілкуючись із лучанами, пояснював значення цього документа для держави та її громадян, розповідав цікаві факти, пов’язані з Конституцією та останні зміни, внесені до документа. Окрім того, перехожі отримували інформаційні листівки з головними положеннями Основного Закону.

DSC_0370

DSC_0378

DSC_0384

DSC_0391

DSC_0390

DSC_0388

DSC_0385

DSC_0383

DSC_0367

«Конституція будь-якої держави – це основа її існування і розвитку. Для України прийняття Основного Закону стало однією з найважливіших віх в історії нашого державотворення. Конституція України є віддзеркаленням усіх суспільно-політичних змін, які відбулися в нашій країні за останні двадцять років. Наша держава і наша Конституція є молодими, і очевидно, що в майбутньому зазнають позитивних змін. Україна знаходиться в процесі реформ, на чолі яких стоїть нове покоління політиків, яке розбудовує державу на основі Конституції України, а не певних старих, ще радянських норм. Саме тому проведення нашої акції було спрямоване на ознайомлення як старшого, так і молодшого покоління з Основним Законом, щоб громадяни завжди пам’ятали, що наша держава остаточно утвердилася і розвивається саме завдяки нашій Конституції – з вигляду невеличкої книжечки, але настільки важливої та глибокої за змістом», – каже Олександр Новак.

DSC_0399

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*