Лучани вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

22 червня вся Україна схиляє голови в память про тих, хто віддав своє життя в Другій світовій війні. На меморіальному комплексі «Вічна слава» у Луцьку сьогодні зібралися представники влади, ветерани, діти війни та громада міста, аби віддати шану полеглим воїнам.

DSC_0321

DSC_0308

DSC_0306

DSC_0291

DSC_0315

Другу світову війну пам’ятають і згадують у всьому світі, як страшну трагедію. У цей скорботний день уся Україна схиляє голови в пам’ять про загиблих на полях бою найбільш кровопролитної війни в історії. До скорботних заходів долучилися керівник секретаріату Волинської обласної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Тарасюк та голова жіночого крила Волинської ТОП Юлія Гринчук.

DSC_0286

DSC_0295

Безпосередньо чи опосередковано участь у Другій світовій війні взяли орієнтовно шістдесят країн. За різними оцінками, під час кровопролитної війни загинули від 50 до 85-ти  мільйонів людей. Представники духовенства відслужили панахиду за упокій душ загиблих солдатів. Опісля присутні на мітингу-реквіємі поклали квіти до пам’ятника полеглому солдату.

DSC_0321

DSC_0348

DSC_0351

DSC_0358

DSC_0361

DSC_0364

DSC_0365

DSC_0369

«Сьогодні схиляємо голови в пам’ять про тих, хто ціною власного життя виборював для нас перемогу та мир у Другій світовій війні. Так, ми не задуємо кожного поіменно, але ті події стали відгукуються спогадами наших бабусь та дідусів, зморшками ветеранів, меморіалами та такими заходами, як сьогоднішній. Пам’ять про події минулої війни жива досі, бо й сьогодні наша держава переживає роки війни. Маємо добре засвоїти уроки історії, аби ніколи більше не допустити помилок у майбутньому. Висловлюю вдячність за подвиг живим ветеранам, схиляю голови в пам’яті про загиблих у Другій світовій війні і теперішній війні на Сході, дякую тим, хто боронить наш спокій на передовій», – звернувся Олександр Тарасюк.

DSC_0317

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*