Юрій Гупало: «Докладу максимум зусиль для того, щоб мої земляки не почувалися приниженими»

Депутат, член фракції «Солідарність» у Волинській обласній раді Юрій Гупало звернуся до голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці, голови Волинської облдержадміністрації Олександра Савченка, прокурора області Анатолія Коцури з вимогою врегулювати конфлікт між жителями прикордонних сіл Любомльського району та Луцьким прикордонним загоном.

«Громади сіл вже багато років поспіль не можуть знайти порозуміння з прикордонною службою. Сьогодні конфлікт набирає серйозних обертів. Люди не розуміють, чого прикордонники не дозволяють ним вільно пересуватися по землі, де вони народилися і виросли, не дають вільно вести особисте селянське господарство на землях, які належать їм по праву – на основі державних актів на право власності», – зазначив депутат.

За словами Юрія Гупала, чимале обурення селян викликало те, що прикордонники обгородили прикордонну смугу колючим дротом «Єгоза», який наносить серйозні рани і який складніше подолати без інструментів. Цей дріт, каже депутат, застосовують у колоніях особливо суворого режиму, де відбувають покарання вбивці та рецидивісти. Людей ображають такі дії прикордонної служби України.

«Це принижує честь і гідність селян, як громадян України. Більше того, жителі прикордоння жаліються, що цим колючим дротом травмуються діти, дорослі, домашні тварини», – каже Юрій Гупало.

Питання щодо конфліктної ситуації між жителями прикордонних сіл та прикордонною службою України депутат двічі виносив на розгляд постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій Волинської обласної ради. Під час засідання були присутні голови ОТГ, прикордонних сіл та начальник Луцького прикордонного загону.

Станом на сьогодні ця проблема залишається актуальною. «Я, як депутат ради, докладу максимум зусиль для того, щоб мої земляки не почувалися на своїй землі приниженими чи ображеними», – запевнив Юрій Гупало.

Запит депутата підтримали 55 обранців волинської громади.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*