Валерій Дунайчук розповів, коли може з’явитися перша ОТГ на Камінь-Каширщині

На Камінь-Каширщині активно триває робота над створенням обєднаних територіальних громад. Днями відбулося громадське обговорення, під час якого жителі села Радошинка виявили готовність приєднатися до села Сошичне. Чи судилося бути цій громаді і коли розповів голова Камінь-Каширської РДА, член фракції «Солідарність» у Волинській обласній раді Валерій Дунайчук.

t_1_dun

Так, депутат повідомив, що «активно триває робота зі створення громад у колишній Полицівській громаді, а тепер має бути Гуто-Боровненська об’єднана територіальна громада». За словами Валерія Дунайчука, там дуже ініціативні жителі, зокрема депутат Камінь-Каширської районної ради Констянтин Марчук. Він активно працює з сільськими головами. Вже три сільради прийняли рішення про об’єднання навколо Гути-Боровнеської. Однак тут є перепони: відповідно до перспективного плану, там має бути Полицівська ОТГ.

«Тому треба вносити корективи в план, звертатися через обласну раду до Кабінету Міністрів. Надіюся, що ми ще вкладемося в терміни, і цього року відбудуться вибори хоч в одній територіальній громаді», – висловив сподівання Валерій Дунайчук.

«Також плануємо створити Сошичненську ОТГ із центром у Сошичному. Це буде потужна громада по спроможності – друга після Камінь-Каширської» – поділився планами депутат.

Валерій Дунайчук переконаний, що, як би не тривав процес створення ОТГ, об’єднання має бути за будь-яких обставин.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*