Партійці розповіли про успіхи Волинської ТОП

У рамках дводенного «Форуму для місцевих лідерів», який відбувся у місті Тернопіль, Волинська обласна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» поділилася своїми напрацюваннями з колегами з інших областей.

Діяльність Волинської ТОП презентував керівник ГО «Солідарна молодь» на Волині Олександр Новак. Зокрема, учасникам форуму розповіли про найбільш масштабні та соціально важливі проекти, над якими працює команда волинського осередку Партії.

DSC_0892

Проект, який Волинська ТОП реалізовує з травня 2015 року, – «Книга на Схід». Партійці проводять збір україномовних видань, аби передати їх жителям східних областей, де вони знаходять свою аудиторію. Варто зазначити, що ця ініціатива отримала право на життя завдяки активній співпраці голови Волинської ТОП Романа Романюка та народного депутата України Дмитра Лубінця.

Почули в Тернополі і про активну діяльність голови фракції «Солідарність» у Луцькій міській раді, голови Луцької міської організації Партії Петра Нестерука. Упродовж років партієць займається благодійною діяльністю, зокрема опікується сім’ями загиблих бійців Операції об’єднаних сил, організовує екскурсії для школярів, дбає про розвиток рекреаційних зон Волині та благоустрій місць відпочинку в Луцьку. Це далеко не всі значущі речі, реалізовані за ініціативи та активної підтримки Петра Нестерука. Щиро дякуємо йому за значний внесок у життя суспільства.

DSC_1024

Хорошу ідею втілює в життя меценат, член фракції «Солідарність» у Луцькій міськраді Андрій Покровський. Так, у рамках Громадянського Руху «Свідомі» Андрій Покровський започаткував впровадження інноваційної системи навчання з використанням інформаційних панелей (так званих мультибордів) у луцьких школах. Розуміючи, що навчальні заклади потребують оновлення, Андрій Покровський за власні кошти придбав мультимедійну дошку у Луцьку спеціалізовану школу І–ІІІ ступенів № 1. Робота з мультибордом робить процес навчання цікавішим та продуктивнішим не лише для школярів, але й для вчителів. 

Важливий проект у співпраці з ГО «Тивер» реалізовує Ківерцівська районна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» за підтримки депутата Ківерцівської міської ради Юрія Тананайського. Із метою пропаганди здорового та активного способу життя серед молодого покоління, оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті, а також популяризації основ безпеки проводять різноманітні заходи на території району. За допомогою моделювання різних життєвих ситуацій під час змагань у дітей формується комплекс навичок діяти індивідуально та колективно в різних екстремальних ситуаціях, виховується працелюбність, чесність, відвага, дисциплінованість, розвивається та вдосконалюється фізичний розвиток дитини, її здатність прийти на допомогу.

Волинь – край озер. Сезонний проект, реалізований Волинською ТОП, – допомога лебедям, які лишилися на зимівлю у місцевих озерах, пережити зиму. Цього року допомогу лебедям організували активісти Старовижівської районної організації Партії за ініціативи керівника РОП Вадима Гурського.

DSC_1031

Один із найновіших проектів, ініційований ГО «Солідарна молодь» та втілений на Волині, – «Youth Diplomacy Lab» («Лабораторія молодіжної дипломатії»). Захід покликаний ознайомити молодь із основами європейської політики, надати інформацію стосовно міжнародних молодіжних європейських організацій, розвинути навички дипломатичного протоколу та етикету. Учасників «Youth Diplomacy Lab» в інтерактивній формі навчають взаємодіяти з європейськими інституціями, писати резолюції, складати документи дипломатичного листування, отримувати практичні навички етикету та протоколу.

Окрім усього, переліченого вище, актив Волинської ТОП робить чимало корисних справ, які, сподіваємося, роблять чиєсь життя кращим. Партійці не зупиняються на досягнутому і продовжують впевнено рухатися вперед для побудови єдиної міцної держави та покращення життя кожного її громадянина!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*