Сім’ї захисників відпочили у «волинській Швейцарії»

За ініціативи Ковельського міського осередку Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та підтримки представників Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка і Велантени Юхимчук днями відбулася акція «Зелена Волинь – здорова громада»!

1

Так, орієнтовно тридцять осіб-членів сімей учасників операції об’єднаних сил мали нагоду чудово відпочити в дружньому колі та принести користь природі. У суботу, 21 квітня, у заказнику «Воротнів» біля села Гаразджа Луцького району провели екореабілітацію. Демобілізовані учасники операції об’єднаних сил («АТО) разом зі своїми сім’ями висадили алею акацій. Після плідної роботи кожен учасник екореабілітації мав нагоду активно відпочити – пройти квест у пошуках воротнівського скарбу, а також почастуватися смачним кулішем і духмяним чаєм, послухати пісень, у виконанні лідера музичного гурту «Чорні Черешні» Юрія Поліщука.

3

31124691_2095123200505412_5178758968654168064_n

2

6

4

8

«Лісова екореабілітація допомогла волинським учасникам АТО разом зі своїми сім’ями активно відпочити, поспілкуватися з друзями та природою у пошуках воротнівського скарбу, опанувати майстерність волинських лісників, почастуватися кулішем та духмяним чаєм у «волинській Швейцарії». Гарним довершенням чудового настрою став музичний комплімент від лідера музичного гурту «Чорні Черешні» Юрія Поліщука.

Посаджена алея акації доповнить красу Воротнівського заказника, а ми з теплом у серці будемо згадувати отримані позитивні емоції та й надалі з вдячністю будемо підтримувати наших Героїв. Слава Героям! Слава Україні!» – написав у соціальній мережі Facebook ініціатор заходу, голова фракції  «Солідарність» у Ковельській міській раді Сергій Кошарук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*