«Солідарність» звернулася до жителів Торчинської громади

Невдовзі відбудуться вибори в Луцькому районі. Жителі Торчинської об’єднаної територіальної громади обиратимуть того, хто очолить ОТГ, та ввійде до її депутатського корпусу.

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» бере активну участь у цій виборчій гонці. Ми висунули та підтримуємо гідних кандидатів на перемогу з великим управлінським досвідом, із мудрим та професійним підходом до справ, відкритих до спілкування з громадою, готових працювати над вирішенням її нагальних проблем.

Підтримуємо і віримо в перемогу кандидата на посаду голови Торчинської ОТГ Юрія Кревського. Для побудови єдиної дієвої команди, «Солідарність» висунула дев’ять кандидатів у депутати та висловила підтримку дев’ятьом кандидатам-самовисуванцям. Ці люди – поважні громадяни, авторитетні господарники, які спільною міцною командою зроблять Торчинську об’єднану громаду самостійною та спроможною!

Незважаючи на спроби опонентів дестабілізувати виборчий процес, Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» не відступає від участі в виборах і йде відкритим шляхом до чесної перемоги!

«Для активного та якісного розвитку територіальних громад надзвичайно важлива думка кожного жителя. Президент надав колосальні повноваження та можливості управління на місцях, тож потрібно максимально скористатися шансом збудувати успішну громаду! Спонукаємо виборців до усвідомленого голосування в Торчинській ОТГ. Пам’ятайте, один день виборів вирішує подальшу долю кожного з вас та вашого спільного дому – об’єднаної територіальної громади!» – звернувся до виборців голова Волинської обласної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Романюк.

Волинська обласна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» вірить в успіх своїх кандидатів під час виборчої гонки, в їх перемогу та ефективну діяльність на благо громади після обрання на відповідні посади!

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*