Наталія Василець зустрілася з жителями Оваднівської громади

Учора, 18 квітня, голова райдержадміністрації, член фракції «Солідарність» у Володимир-Волинській райраді Наталія Василець провела виїзний прийом громадян на території Оваднівської сільської ради й відвідала села Галинівка та Свійчів.

t_1_21743172_118085428934041_4363889535411281473_n

Спільно з очільницею району в цих населених пунктах працювали начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Петро Чуцький, заступник голови Оваднівської сільської ради з гуманітарних питань Микола Базилюк та староста Ніна Ващук.

Житель села Свійчів звернувся до Наталії Василець із проханням відремонтувати пам’ятник льотчикам, загиблим у Другій світовій війні. Піднімалося питання і встановлення флагштоків на могилах загиблих учасників антитерористичної операції.

При цьому, Микола Базилюк зазначив, що Оваднівська сільська рада звернулася до одного з місцевих підприємців із проханням посприяти у встановленні прапора на могилі загиблого військовослужбовця. Тому це питання, за його словами, буде вирішене найближчим часом.

Варто зазначити, що в Устилузьку міську та сільські ради району, з метою вшанування увічнення пам’яті Героїв сьогодення, теж направлено лист із рекомендацією розглянути можливість встановлення флагштоків на могилах усіх жителів Володимир-Волинського району, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції.

Під час робочої поїздки Наталія Володимирівна відвідала і об’єкти соціальної сфери. Поспілкувалася з керівниками сільських установ, цікавлячись проблемними питаннями, які потребують вирішення. Згодом мала змогу зустрітися з директорами шкіл Оваднівської громади.

Також, у ході робочої зустрічі, голова райдержадміністрації вручила посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» жительці села Свійчів, матері шести дітей Зої Лущук. «Низький уклін вам і пошана, шановна Зоє Анатоліївно, за недоспані ночі, нелегкий труд, материнську самовідданість і зразкове виховання  справжніх громадян нашої держави», – зазначила у вітальному слові Наталія Василець.

До слова, на території колишньої Галинівської сільської ради Зоя Лущук уже сьома мати-героїня, яка удостоїлася цієї високої нагороди.

Джерело:

Відділ з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності 

апарату райдержадміністрації

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*