Волинська «Солідарність» назвала кандидатів на перемогу в Торчинській ОТГ

Волинь – за крок до проведення виборів у Торчинській обєднаній територіальній громаді Луцького району. Днями відбулися збори Волинської обласної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» за участі керівника Волинської ТОП Романа Романюка, керівника Луцької районної організації Партії Олександра Тарасюка, членів Партії, кандидатів у депутати місцевої ради та на посаду селищного голови Торчинської ОТГ.

Учасники зборів одноголосно визначилися з кандидатом, якого Партія підтримуватиме у виборчій гонці на посаду голови Торчинської селищної громади. Так, заручившись підтримкою «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» на вибори йде чинний селищний голова Юрій Михайлович Кревський.

Юрій Кревський – достойний кандидат із великим управлінським досвідом, мудрий господарник із професійним підходом до справ, відкритий до спілкування з громадою та готовий продовжувати працювати над вирішенням її нагальних проблем. Це людина, яка здатна вивести громаду на якісно вищий рівень життя.

Для побудови єдиної дієвої команди, «Солідарність» висунула дев’ять кандидатів у депутати та висловила підтримку семи кандидатам-самовисуванцям. Ці люди – поважні громадяни, авторитетні господарники, які спільними силами міцної команди зроблять Торчинську об’єднану громаду самостійною та спроможною!

Волинська обласна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» вірить в успіх своїх кандидатів під час виборчої гонки, в їх перемогу та прогресивну діяльність на благо громади після обрання на відповідні посади!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*