Віктор Козак просить відремонтувати музей імені Лесі Українки

Член фракції «Солідарність» у Волинській обласній раді Віктор Козак просить відремонтувати будиночки на території музею імені Лесі Українки в селі Колодяжне Ковельського району. Відповідний запит депутат озвучив вчора, 4 квітня, під час 19-ї сесії Волинської обласної ради.

06dabfd7102c6bbad3cfe2fff1db1daa

Колодяженський літературний музей імені Лесі Українки – це візитівка Ковельщини і Волині. Щорічно його відвідують тридцять тисяч людей. Цей музей перебуває в обласній комунальній власності, однак на цей час його стан – аварійний.

музей

«На цей час музей потребує ремонту. Два будиночки перебувають у аварійному стані. Із метою збереження цієї культурної пам’ятки, прошу підготувати проектно-кошторисну документацію та передбачити кошти на реалізацію цього проекту», – звернувся до обранців громади Віктор Козак.

садиба

Запит депутата підтримали 57 обранців волинської громади.

Окрім того, Віктор Козак ініціював здійснити реконструкцію та розширити площу парку біля музею імені Лесі Українки, а також здійснити дрібний поточний ремонт місцевих доріг на під’їзді до урочища Нечимне. Ці ідеї депутата отримали підтримку 56 обранців громади.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*