Очільник луцької «Солідарності» заявив про політичний тиск

Голова Луцької міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», голова фракції «Солідарність» у Луцькій міській раді Петро Нестерук заявив про відкрите переслідування його сімї та його особисто.

нестерук

Орієнтовно рік Головне управління Державної фіскальної служби у Волинській області під керівництвом політичної сили «УКРОП», разом із підконтрольними йому ЗМІ «Під Прицілом», «Волинські новини» та «Аверс», займаються переслідуванням бізнесу Петра Нестерука та тиском на його родину.

Так, упродовж цього часу, окрім численних перевірок, вилучень документів та майна ТОВ «Полісся-Трейд» фіскальною службою, названі вище засоби масової інформації не втомлюються відверто поливати Петра Нестерука та його родичів брудом. Черговий інцидент відбувся вчора, 20 березня. Про це депутат написав на власній сторінці в соціальній мережі Facebook. Допис подаємо без змін.

«Шановні друзі, колеги і читачі, звертаюся до Вас з заявою про те, що переслідування мене особисто, мого бізнесу, рідних та батьків Головним Управлінням ДФС у Волинській області, журналістами ТРК «Аверс», «Волинських новин», «Під прицілом» продовжуються і носить стійко виражений політичний характер.

Особливо прискіплива увага проявилася у перерахованих вище структур до мого бізнесу і моєї персони після відмови фракцією БПП «Солідарність» у міській раді, яку я маю честь очолювати, як і однойменну міську партійну організацію, вступити в нову «укпропівську» більшість. Так, знайшлися ті, хто за певні матеріальні блага швиденько переметнувся під дах Укропу. В цілому, фракція БПП витримала тиск і вистояла, проводить на даний час незалежну пропрезидентську політику в області, має своїх прихильників як і опонентів, є конструктивною опозиційною силою у міській раді. І це нормально, це правильно, коли політична боротьба проходить в сесійному залі, на площах і мітингах, за дискусійними столами та телевізійних каналах. На жаль, на Волині політична сила Укроп перенесла її в площину бізнесу, рідних, особистостей.

Близько року під керівництвом Укропу за допомогою підконтрольних ЗМІ та Головного управління ДФС в області проводиться шалений тиск на мене, та бізнес, в якому я є лише співвласником. Відомі проукроповські ЗМІ зливають десятки негативних інформацій і сюжетів про роботу ТОВ «Полісся-Трейд», провели серію так званих журналістських розслідувань, які завершувалися істеричними заявами і звинуваченнями «всях і всіх» в продажності і цинічності. Підключено центральні проукроповські телеканали. Журналіст 1+1 Тарас Середич спеціально неодноразово приїздить у Луцьк, щоб купити пляшку горілки чи вина, а згодом роздути «сенсацію» на ТБ.

Головне управління ДФС у Волинській області уже образно кажучи поселилося на орендованих «Поліссям-Трейд» квадратних метрах. За два роки з десяток, а то і більше перевірок. Описують, рахують, арештовують і повертають майно, проводять виїмки документів, повертають їх не вчасно і.т.п. Скажіть мені, чому така пристальна увага ГУ ДФС у Волинській області до ТОВ, яке займає менше 5% оптового ринку алкогольної продукції? Ще як мінімум 16 фірм в області реалізують оптом алкогольну продукцію. Серед них такі, які займають 15-20 відсотків ринку. Хтось читав у ЗМІ про славні дії волинських податківців на інших фірмах, крім «Полісся-Трейд», вилучення, арешти? Ні? І я не читав!

А тепер про головне. Вчора не було допущено чергову бригаду в кількості 4 осіб з ГУ ДФС Волинської області на ТОВ «Полісся-Трейд» для проведення 10-денної фактичної перевірки. Чому не допущено, думаю, читаючи вище ви зрозуміли. Крім того, лише тиждень тому, Слідче управління того ж таки ГУ ДФС на підставі ухвали слідчого судді провели виїмку усіх головних документів ТОВ, а саме документи щодо фінансово-господарських відносин, договори та угоди з додатками, товаро-транспортні накладні та багато іншої документації. А дещо раніше, на письмову вимогу старшого слідчого з ОВС Балика І.І. ТОВ направило на адресу ГУ ДФС у Волинській області інші витребувані ними документи.

Тому вважаю заангажованими і політично обґрунтованими дії ГУ ДФС у Волинській області по відношенню до діяльності ТОВ «Полісся-Трейд». Вчора було подано скаргу у встановленому законом судовому порядку. Чекаю на справедливе рішення суду», – написав Петро Нестерук.

Нагадаємо, поширення неправдивої інформації про те, що голова Луцької міської організації Партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Петро Нестерук продає контрафактний алкоголь, розпочалося ще на початку минулого року. Тоді депутат ініціював перевірки мережі магазинів «Гроно» органами ДФС, аби дати експертне заключення. «Марки акцизного податку не містять ознак підробки», – повідомили у відділі організації роботи ГУ ДФС в області.

Однак, вочевидь, такий висновок експертів не влаштовував політичних опонентів Петра Нестерука та Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» загалом. Тож 19 квітня минулого року на територію ліцензованого складу зберігання оптових партій алкогольних напоїв ТОВ «Полісся-Трейд» увірвалося двоє невідомих осіб, які почали нишпорити по складу та проводити відеозйомку побутовою відеокамерою. Так почалося «журналістське розслідування» ТРК «Аверс» та «Волинських новин». Тоді ж до цього процесу залучили ГФ «Варта Порядку». Такі дії підконтрольних «УКРОПу» структур продовжуються й досі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*