Голова Камінь-Каширської РДА пояснив, чому школярі не мали гарячого харчування

Понад місяць школярі Камінь-Каширського району не отримували пільгового гарячого харчування в навчальних закладах. У понеділок, 19 березня, його відновили.

Чому така проблема була актуальною, пояснив голова Камінь-Каширської РДА, член фракції «Солідарність» у Волинській обласній раді Валерій Дунайчук у ефірі програми «Волинь: акценти».

IMG_2771

«Ці проблеми є не лише в нашому районі. Чому? Тому що тендери оголошуються місцевими адміністраціями, тобто в управлінні соціального захисту створений відповідний тендерний комітет і вони проводять ці торги. Коли фірма, яка навіть, можливо, й не бере участі в цих торгах, подає протест до Антимонопольного комітету, він може призупинити проведення торгів, початок харчування тощо. Власне це в нашому районі і відбулося. Коли проходить певний період часу і приходять до висновку, що жодних порушень немає, то харчування поновлюється. Сам голова тендерного комітету не може приймати таких рішень. Це кримінальна відповідальність», – пояснив Валерій Дунайчук.

До слова, від понеділка, 19 березня, гаряче харчування в школах Камінь-Каширщини відновили. Затримується цей процес у школі села Теклине та Мостище, які не працюють через карантин.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*